Aktualności

2021-09-21

IX EDYCJA KONFERENCJI POŚWIĘCONEJ TECHNOLOGIOM MICROSOFT W POLSCE


EXPERT SUMMIT 2021 – All about Microsoft Technologies – IX edycja konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce.

Organizatorzy zapraszają na EXPERT SUMMIT 2021 – All about Microsoft Technologies, czyli polską konferencję, poświęconą technologiom Microsoft w formie wydarzenia online, która odbędzie się 4 listopada 2021 r. Jak poinformowano najważniejszą wartością konferencji będzie wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych.

Konferencja skierowana jest do  profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, designerów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez pracowników Microsoft, Microsoft MVP oraz kluczowe postacie z polskiej branży IT. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się wirtualne Targi Pracy IT oraz wirtualne Targi Usług IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.

Link do rejestracji na wydarzenie: http://www.expertsummit.pl

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Organizatorzy spodziewają się ok. 2500 uczestników.

Do udziału w wydarzeniu zapraszani są wszyscy chętni!