Aktualności

2020-02-24

ZAPROSZENIE DO WOLONTARIATU DŁUGOTERMINOWEGO


Pasjonuje Cię fotografia? Może uwielbiasz robić krótkie filmy lub pisać? Czy interesujesz się mediami społecznościowymi? Jeśli tak i jeśli chcesz poznać nowych ludzi z całej Europy, jesteś osobą kreatywną i samodzielną, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym projekcie wolontariatu!

Jako wolontariusz/ka, przy wsparciu koordynatora, będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie różnych materiałów medialnych, takich jak filmy, zdjęcia i teksty dotyczące Europejskiego Korpusu Solidarności oraz lokalnych i międzynarodowych projektów realizowanych przez naszą organizację.

Będziesz przygotowywać materiały promocyjne, zbierać historie, przeprowadzać wywiady itp. Będziesz zaangażowany/a w cały proces produkcji, poczynając od proponowania własnych pomysłów, poprzez realizację, a skończywszy na dystrybucji materiałów w mediach społecznościowych. Cała praca będzie oparta na wspólnej pracy z naszym zespołem.

Tutaj możesz zobaczyć dotychczasowe filmy:

https://www.youtube.com/channel/UC5a9DXYiq462Lv1zow1_7zw/videos

https://www.youtube.com/channel/UC2nBilgja57ZEe1cBGze6TA

Kto może się zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowany/a mediami społecznościowymi – wideo marketingiem, jesteś osobą kreatywną, komunikatywną, zorganizowaną, potrafisz pracować samodzielnie i wykonywać swoją pracę na czas? Jeśli chciałbyś pracować z różnymi ludźmi, jesteś otwarty/a na ludzi z różnych krajów, w różnym wieku i różnym pochodzeniu i chcesz się rozwijać, to jest to projekt dla Ciebie!

Mile widziana będzie podstawowa znajomość języka angielskiego.

 

Jak się zgłosić?

Jeśli chcesz się zgłosić, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxQLu1i4mjM19NbZtDD0qhXcOPwaS4PimmxbXWaXWzV5gctw/viewform

do 22 marca 2020 r.

Projekt jest finansowany z programu Europejskiego Korpusu Solidarności Unii Europejskiej.