Aktualności

2020-12-09

Wirtualne III Targi „Edukacja-Praca-Kariera”


Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu zaprasza do aktywnego udziału w

Wirtualnych III Targach
„EDUKACJA ‑ PRACA ‑ KARIERA”

 

 

które odbędą się w dniu 15. grudnia 2020 r. w godz. od 10.30 do 14.00 w formie zdalnej za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

PANS pomimo pandemii i utrudnień z nią związanych podjęła się kontynuacji wydarzenia, które w poprzednich latach spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem wystawców, interesariuszy i uczestników. Tegoroczne e‑Targi ”Edukacja‑Praca‑Kariera” swoim honorowym patronatem objęli Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl, Prezydent Przemyśla Pan Wojciech Bakun i Starosta Przemyski Pan Jan Pączek.

Wirtualne Targi są organizowane przez PANS w Przemyślu we współpracy  z instytucjami rynku pracy z Podkarpacia. Do uczestnictwa w ww. przedsięwzięciu zaprosiliśmy wiodące podmioty gospodarcze sektora prywatnego, spółki miejskie, służby mundurowe, organizacje pozarządowe, którym stwarzamy szansę przybliżenia szerokiemu kręgowi odbiorców specyfiki prowadzonej działalności, możliwości rozwoju oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi kandydatami do pracy i przeprowadzenie wstępnej rekrutacji.

Program tegorocznych Wirtualnych Targów obejmuje również trzy prelekcje, prowadzone przez ekspertów z zakresu doradztwa zawodowego:

  • 12:00 – 12:30 „Osobowość czy kompetencje – jak osiągnąć  satysfakcję z pracy?”

Prelegent: Izabela Zych –Dyrektor Zarządzający w Agencji Rekrutacyjnej Assunto oraz firmy szkoleniowej. Specjalista w zakresie zarzadzania zasobami ludzkimi, trener szkoleniowy.

  • 12:35 – 13:05 „Zawodowe mieć czy być: pieniądze czy satysfakcja? Jak wybrać pracę żeby nie żałować”

Prelegent: Arkadiusz Nepelski, Doradca zawodowy, trener i pedagog. Instytut Nauki Lektikon

  • 13:10 – 13:55 „Doładuj swój mózg i rozbudź w sobie Einsteina – Sztuka kreatywnego myślenia”

Prelegent:  Ewa Dybek – Doradca zawodowy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Rzeszowie.

Zapraszamy do udziału w uroczystym otwarciu e-Targów przez Pana Rektora dr Pawła Treflera oraz zaproszonych gości w dniu 15 grudnia 2020 r. od godz. 10:30, a następnie do zwiedzania wirtualnych stoisk pracodawców oraz udziału w prelekcjachon-line (wejście na prelekcje dostępne będzie na stronie Targów).


Wirtualne III Targi „Edukacja-Praca-Kariera”
dostępne będą pod adresem:

www.targi2020.pansp.pl