Logo PANS
2021-02-03

KOLEJNE SPOTKANIA MARS OPEN TALKS


        Już 10 lutego odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Mars Open Talks. Tym razem tematem spotkania będą finanse. Poruszony zostanie temat gotówki, zarówno w budżetach domowych jak
i korporacyjnych. Będzie to okazja do posłuchania o umiejętnościach ważnych w rozwoju kariery młodych specjalistów.

Mars Open Talks to inicjatywa współpracowników Mars mająca na celu dzielenie się wiedzą ze wszystkimi studentami: „Przez dziesiątki lat na rynku zdobyliśmy wiele doświadczeń, które sprawiły, że jesteśmy liderami w naszej branży. Czas przekazać tę wiedzę innym! Pokażemy Wam, jak wygląda od środka praca w jednej z największych firm FMCG na świecie. Nasi trenerzy wprowadzą Was w świat społecznie odpowiedzialnego biznesu, w trakcie 5 wirtualnych spotkań. Dołączcie do naszej podróży przez działy sprzedaży, marketingu, inżynierii i finansów Mars w Polsce”.

Kolejne spotkania Mars Open Talks tym razem dotyczy tematu finansów: „Mars Open Talks #4: Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Rozmawiamy o finansach w FMCG”.
– Zastanawiasz się, jak w globalnej firmie funkcjonuje dział finansów i jak łączy interesy innych działów?
– Chcesz dowiedzieć się, które umiejętności przydatne w pracy w finansach możesz ćwiczyć każdego dnia?
– Ciekawi Cię, co się dzieje z gotówką w korporacjach i chcesz dowiedzieć się, jakie nawyki możesz od nas przejąć w zarządzaniu swoim domowym portfelem?

Spotkanie online już 10 lutego o 16.00! Link do transmisji uczestnicy otrzymają mailowo, w dniu wydarzenia. Link do rejestracji: http://bit.ly/mars-open-talks-4-rejestracja

TALK 1: Finanse w globalnej firmie, czyli jak to naprawdę wygląda?
Trenerzy: Justyna Chmielewska (Royal Canin Europe), Łukasz Blukacz (Royal Canin Europe)

TALK 2: Cash is king, czyli skąd brać pieniądze i jak je mądrze wydawać
Trenerki: Emilia Herman-Szulc (Mars Wrigley), Aleksandra Babul (Mars Wrigley)