2021-06-14

SPOTKANIE KOBIET Z BRANŻY IT


             Organizatorzy wydarzenia zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej już edycji wydarzenia Women TechStyle Online #8, przeznaczonej dla kobiety w polskiej branży IT i nowych technologii.

„Panowie są również bardzo mile widziani. Wydarzenie online odbędzie się 14 czerwca  2021 roku o godzinie 18:30. Głównym jego cele  jest wymiana wiedzy oraz pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/womentechstyle8/ Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.

Agenda
➡ 18:30 – Start prezentacji: Agile in scale. Jak urośliśmy 5 razy w 5 lat. – Natalia Sawicka
➡ Q&A – Pytania do prelegentki

Opis prelegentki:
+ Natalia Sawicka

Urodzona i wychowana na Mazowszu. Jako córka matematyka zawsze wiedziała, że „coś z tą informatyką trzeba zrobić”. Paradoksalnie, zrobiła magistra w Szkole Głównej Handlowej po czym… zaczęła pracować w firmie informatycznej jako tester aplikacji. Po zdobyciu doświadczenia w 2 amerykańskich korporacjach przeniosła się do mniejszej firmy w Amsterdamie. Tam miała okazję rozwinąć się wraz z firmą – od inżyniera QA do, obecnie, engineering managera.Poza pracą uwielbia tańczyć francuski folk, praktykuje astanga jogę i pogrywa tu i tam w expatowych teatrach.

Sponsorem wydarzenia jest firma Backbase. Zachęcamy do odwiedzenie ich strony internetowej: https://workatbackbase.com/

Firma Backbase to holenderski dostawca oprogramowania dla branży FinTech, który jest obecny na rynku od 2003. Jego celem jest dostarczanie rozwiązań przyspieszających cyfrową transformację sektora bankowego przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego User Experience użytkowników.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online”.