Aktualności

2021-10-13

REKRUTACJA DO PROGRAMU LIGA NGOs


Do 15 października trwa rekrutacja do bezpłatnego programu Liga NGOs.

Organizatorzy pytają: „Dlaczego to jest takie ważne?
Osobiście zależy nam na budowaniu silnego obywatelskiego środowiska w Polsce. Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów. Decydując się na udział w programie nasi słuchacze uzyskają możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów. Warsztaty prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menadżerowie m.in. z Google. Będziemy trenować umiejętność pisania wniosków, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, zespołem, poznamy niezbędne elementy savoir-vivre. Będą spotkania z ministrami i innymi ważnymi i wartościowymi gośćmi.

Czas!
Na zgłoszenia czekamy do 15 października. W Lidze NGOs może wziąć udział każda zainteresowana osoba, która przejdzie proces rekrutacji. Zależy nam, aby zgłoszeń było dużo, bo POTRZEBUJEMY LIDERÓW!

Formularz rekrutacyjny

Wymagania: pracowitość, zapał i chęć porządkowania świata.

Jak to działa?
Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach i warsztatach, a także będą realizowali własne projekty. Kolejne etapu programu to Projekt Społeczny z wykorzystaniem nabytych umiejętności oraz Summer School.

Udział w Lidze jest BEZPŁATNY. Zapewniamy wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie programu.

Jaki jest efekt?
Dobrze wyedukowane i sprawnie funkcjonujące społeczeństwo obywatelskie jest najlepszą gwarancją zapobiegania wszelkim nieprawidłowościom i społecznym zagrożeniom, zachowaniom ryzykownym i przestępczym.”

Więcej o programie