Logo PANS
2024-02-27

Akademickie Mistrzostwa Menadżerskie


Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie to praktyczny konkurs biznesowy skierowany do studentów i wykładowców z całej Polski. Trzyosobowe zespoły studenckie zarządzają wirtualnymi firmami, używając Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS. Udział w konkursie jest bezpłatny. Dzięki wsparciu Partnera Głównego – Fundacji Alior Banku najlepsze zespoły i ich opiekunowie otrzymają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 20.000 zł. Gościem Specjalnym wydarzenia jest Rafał Brzoska – właściciel marki InPost oraz założyciel Rafał Brzoska Foundation. Jak wygląda Konkurs? Konkurs rozpoczyna się rozgrywką eliminacyjną online, która trwa 5 tygodni. Uczestnicy wcielają się w role właścicieli wirtualnych przedsiębiorstw i podejmują realistyczne decyzje biznesowe. Zarządzają takimi obszarami jak: oferta,
inwestycje, HR, dostawcy, sprzedaż, marketing czy finanse. Po każdej rundzie uczestnicy dokonają analizy swoich decyzji, wyciągają wnioski i ulepszają strategie biznesowe. Rozgrywka finałowa odbędzie się stacjonarnie w Warszawie, gdzie 10 najlepszych Zespołów eliminacji powalczy o tytuł Akademickich Mistrzów Menedżerskich.
Najważniejsze informacje:
– Konkurs jest całkowicie bezpłatny.
– W grywalizacji biorą udział zespoły składające się z 3 studentów.
– Zgłoszenia do konkursu dokonuje nauczyciel akademicki.
– Rekrutacja trwa od 26 lutego do 27 marca 2024 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
– Pierwszy zgłoszony zespół z uczelni jest zespołem podstawowym. Kolejne – rezerwowymi. W pierwszej kolejności rekrutowane są zespoły podstawowe.
– Eliminacje odbywają się online:
– Rundy 1-2 w czasie rzeczywistym z Certyfikowanym Trenerem Revas.
– 3-7 Studenci grają samodzielnie. Mają tydzień na każdą rundę. Każda runda wymaga ok. 2h/ tydzień.
– Finał dla najlepszych 10 zespołów odbędzie się stacjonarnie w Warszawie 12.06.2024 r.
– Pula nagród to ponad 20.000 zł